Optochtvolgorde Oud Limburgs Schuttersfeest



De optochtvolgorde van het Oud Limburgs Schuttersfeest is bekend geworden. De schutterij Sint Sebastiaan Sint-Huibrechtslille
zal de optocht openen, gevolgd door de nummer 2 Sint Dionysius uit Opoeteren. Deze twee schutterijen eindigen het vorig jaar op
een tweede en derde plaats. De optocht wordt gesloten door Sint Sebastianus Neer (150) en Ons Genoegen Siebengewald heeft als
eer om het langst te reizen en de optocht te sluiten met nummer 151.

Optochtvolgorde Oud Limburgs Schuttersfeest 2016      
1 Sint Sebastiaan Sint Huibrechtslille
2 Sint Dionysius Opoeteren
3 t Zandakker Gilde Sint Jan Venray
4 Sint Martinus Born
5 Sint Sebastianus Laar-Weert
6 Sint Martinus Horn
7 Sint Martinus Dilsen
8 Sint Sebastianus Margraten
9 Sint Martinus Sint Martensvoeren
10 Sint Laurentius Spaubeek
11 Sint Laurentius Bocholt
12 Sint Jozefgilde Lommel
13 Sint Sebastiaan Heerlerheide
14 Het Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
15 Sint Brigida Noorbeek
16 De Jonge en Oude Nobele Valkenburg
17 Sint Martinus Niel bij As
18 Sint Sebastianus Voerendaal
19 Sint Sebastianus Ell
20 Sint Lambertus Neeritter
21 Sint Urbanus Maasniel
22 Sint Lucie Nederweert-Eind
23 Sint Lambertus Molenbeersel
24 Sint Martinus Kinrooi
25 Sint Sebastiaan As
26 Sint Urbanus Montfort
27 Sint Michael Thorn
28 Sint Joseph Vijlen
29 Sint Ansfried Thorn
30 Sint Joseph Sint Geertruid
31 Sint Sebastiaan Dorne
32 Sint Jan Grubbenvorst
33 Sint Hubertus Ubachsberg
34 Sint Nicolaas Susteren
35 Sint Michael Doenrade
36 Sint Matthias & Sint Cornelius Posterholt
37 Sint Hubertus Kessel
38 Sint Lambertus Oirsbeek
39 Sint Jan Nieuwstadt
40 Sint Georgius en Sint Sebastianus Beesel
41 Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
42 Sint Catharina Stramproy
43 Sint Lambertus Louwel
44 Sint Jan Baexem
45 Akkermansgilde Venlo
46 Sint Amandus Opglabbeek
47 Sint Leendert Urmond
48 Sint Anna Merum
49 Sint Servatius Raam
50 Sint Sebastiaan Grote-Brogel
51 Sint Martinus Vaesrade
52 Prins Hendrik Sint Odilienberg
53 Sint Michael Ool
54 Sint Sebastianus Heerlen
55 Sint Sebastianus Herkenbosch
56 Sint Martinus Tegelen
57 Sint Sebastianus Heel
58 Sint Elisabeth Stokkem
59 Sint Martinus Houthem-Sint Gerlach
60 Sint Lambertus Helden
61 Sint Joseph Waubach
62 Sint Margaretha Ittervoort
63 Sint Gertrudis Amstenrade
64 Sint Hubertus Schaesberg
65 Sint Catharina Beek
66 Sint Martinus Holtum
67 Sint Sebastianus Eys
68 Sint Nicolaas Heythuysen
69 Sint Barbara Meersen
70 Sint Jacobus Hunsel
71 Sint Martinus Asenray
72 Sint Harlindis & Relindis Ellikom
73 Sint Aldegundis Buggenum
74 Sint Anthonius Tegelen
75 Sint Gregorius Illikhoven
76 Bussen Schutten Neer
77 Sint Agatha Haelen
78 HH Marcellinus & Petrus Geleen
79 Sint Leonardus Panningen-Egchel
80 Sint Lambertus Broeksittard
81 Sint Paulus Epen
82 Sint Hubertus Beringe
83 Sint Joris Kaulille
84. Sint Michael Chevremont
85 Sint Urbanus Belfeld
86 Sint Sebastianus Klimmen
87 Sint Ambrosius Lommel
88 Sint Thomas van Aquino Blerick
89 Sint Barbara Reuver
90 Sint Antonius Stramproy
91 Sint Michael Brachterbeek
92 Sint Johannes en Sint Clemens Merkelbeek
93 Sint Joris Sint Joost
94 Sint Salvius Limbricht
95 Sint Andreas Melick
96 Sint Martinus Grootbeersel
97 Sint Rochus Stevensweert
98 Sint Willibrordus Obbicht
99 Sint Martinus Linne
100 Sint Sebastianus Puth
101 Sint Catharina Weert
102 Het Heilig Kruis Grevenbicht
103 Sint Maternus Wijlre
104 Sint Remigius Meerssen
105 Sint George Simpelveld
106 Eendracht Grevenbicht
107 Sint Petrus Kelpen-Oler
108 Sint Willibrordus Meijel
109 Sint Lucia Horst
110 Sint Laurentius Meeswijk
111 Koninklijke Gilde Sint Sebastiaan Lommel
112 Sint Antonius Altweerterheide
113 Sint Monulphus en Sint Gondulphus Rotem
114 Sint Martinus Maasbree
115 Sint Oda Boshoven-Weert
116 Sint Martinus Kessenich
117 Sint Nicolaas Meijel
118 Sint Joseph Buchten
119 Sint Sebastianus Mechelen
120 Sint Sebastianus Mheer
121 Sint Sebastianus Sevenum
122 Sint Mauritius Strucht
123 Sint Cornelius Swartbroek
124 Sint Barbara Leveroy
125 Sint Sebastianus Schinnen
126 Sint Nicolaas en Sint Antonius Budel
127 Sint Urbanus Grashoek
128 Sint Job Leuken-Weert
129 Sint Hubertus Nattenhoven
130 Breydelzonen Kessenich
131 Sint Gregorius de Grote Brunssum
132 Sint Joseph Sweijkhuizen
133 Sint Severinus Grathem
134 Sint Hubertus Manestraat
135 Sint Petrus en Sint Paulus Susteren
136 Sint Sebastianus Spekholzerheide
137 Sint Joseph Stein
138 Sint Joris Wessem
139 Sint Barbara Tungelroy
140 Sint Sebastianus Beegden
141 Sint Odilia Ospeldijk
142 Sint Paulus Roggel
143 Sint Petrus Roggel
144 Sint Stephanus Dieteren
145 Sint Antonius Slek-Echt
146 Sint Sebastiaan Schimmert
147 Sint Antonius Nederweert
148 Wilhelmina Hingen
149 Sjtadssjötterie Sint Rosa Sittard
150 Sint Sebastianus Neer
151 Ons Genoegen Siebengewald