Nieuwste berichten
Cursus Tambour-majoor Oude exercitie 2026
Het doel van deze (opfris) cursus is om (beginnende) tambour-maîtres een kans te geven om nieuwe kennis en kunde te verkrijgen en/of op te frissen.
De aandacht zal uitgaan naar loophoudingen, het defilé, bochten en hoe te handelen op het muziekterrein.
Deze (opfris)cursus bestaat uit 3 lesmomenten, telkens op een zaterdag. De laatste cursusdag is de 'finale': deelnemers mogen dan de geleerde stof en handelingen ten uitvoer brengen.
Cursusdata
Informatie
Meer nieuws
Ubachsberg wint OLS 2026
In een spannende nek-aan-nek race won op zaterdag, 11 juli Sint Hubertus Ubachsberg het OLS 2026 Melick.
Beek wint ’t Sjötje 2026
In een spannende wedstrijd met een record aantal deelnemende drietallen, won het jeugddrietal van Sint-Catharina Beek vandaag 't Sjötje.
150 jaar OLS gevierd met gloednieuwe OLS-puzzel
Ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan van het Oud Limburgs Schuttersfeest (OLS) verschijnt een nieuwe OLS-legpuzzel.