Voorlopig 21 deelnemers voor Kinjer-OLS 2020 in Meijel

Op dit ogenblik hebben zich 21 school-schutterijen ingeschreven voor het Kinjer-OLS dat op donderdag, 25 juni zal doorgaan in Meijel.

De inschrijvingsperiode loopt nog tot 1 maart via dit digitaal inschrijvingsformulier (klik op het onderlijnde tekstgedeelte).


De informatieavond voor de deelnemers en de loting wordt gehouden op dinsdag, 24 maart.
De scholen en schutterijen die ingeschreven zijn, zullen daarvoor een uitnodiging ontvangen.



Informatie over het OLS 2020 in Meijel kunt u terugvinden op hun website:ols2020.eu.
Informatie voor scholen over het schutterswezen is te vinden op wijschutterij.com



Hierna volgt de voorlopige deelnemerslijst (d.d. 9-2-2020) waarbij de naam van de school wordt opgesomd met daarachter de naam van de begeleidende schutterij(en):

  1. De Wegwijzer uit Hunsel – Schutterij St. Jacobus Hunsel
  2. Hubertusschool Herten - Sint Michael Ool
  3. Basisschool de Kwir Neer - Schutterijen: Sint Sebastianus en Bussesjötte Neer
  4. Basisschool De Hovenier Montfort - Sint Urbanus Montfort
  5. Vrije Basisschool De Kei Beek (Bree) - Sint-Catharina Beek
  6. BS Triangel Linne - Sint Martinus Linne
  7. Basisschool de Berensprong Herkenbosch - Sint Sebastianus Herkenbosch
  8. De Kingbeek - Obbicht/Grevenbicht – Sint Willibrordus Obbicht, Eendracht Grevenbicht, Heilig Kruis Grevenbicht
  9. Basisschool De Wieken Molenbeersel – Sint-Hubertus Manestraat, Sint-Lambertus Molenbeersel en Sint-Martinus Grootbeersel
  10. Basisschool St. Dionysius Schinnen - Sint Sebastianus Schinnen en Sint Martinus Vaesrade
  11. Basisschool Hink Stap Sprong - Kon. Schutterij Sint-Dionysius Opoeteren
  12. Basisschool De Driehoek Bocholt - Sint-Laurentius Bocholt
  13. School Passe Partout - Sint Anthonius Tegelen
  14. Vrije basisschool As - Schutterij Sint-Sebastiaan As
  15. St Jozef Merkelbeek - St Johannes - Sint Clemens Merkelbeek
  16. De Draaiende Wieken Posterholt - Sint Mathias en Cornelius Posterholt
  17. Basisschool In 't Park – Susteren - Schutterij Sint Petrus & Paulus - Susteren
  18. Gemeentelijke Basisschool 3 K Kinrooi - Schutterij Sint-Martinus Kinrooi
  19. Den Doelhof, Meijel - Sint Willibrordus en Sint Nicolaas Meijel
  20. Lagere School 'De Vlieger' Kaulille - Sint Joris Kaulille
  21. Basissihool de Zjwiek Roggel - Schutterij Sint Petrus Roggel en schutterij Sint Paulus Roggel