Nieuwste berichten
OLS Beekdaelen presenteert aftermovie van het Kinjer OLS 2024: Beleef de magie opnieuw!
Het Kinjer OLS 2024 in Beekdaelen was een dag vol vreugde, traditie en verbondenheid. De jonge schutters hebben samen met hun scholen, familie en vrienden een onvergetelijke dag beleefd. Om deze prachtige herinneringen vast te leggen en te delen, presenteren wij met trots de officiële aftermovie van het Kinjer OLS 2024.
In deze aftermovie komen de mooiste momenten van het evenement opnieuw tot leven. Van de indrukwekkende optocht en de spannende wedstrijden tot de stralende gezichten van de kinderen, alles is vastgelegd om nog eens te kunnen genieten van deze unieke dag. De aftermovie is een eerbetoon aan de inzet en het enthousiasme van alle deelnemers, vrijwilligers en bezoekers.
Wij nodigen iedereen uit om de aftermovie te bekijken en te delen met vrienden, familie en via social media. Laten we samen de feestelijke sfeer van het Kinjer OLS 2024 verspreiden en ervoor zorgen dat deze dag nog lang in ieders herinnering blijft.
Bekijk de aftermovie via deze link: https://www.ols2024.eu/galerij/
Deel de link en laat iedereen meegenieten van de prachtige momenten die het Kinjer OLS 2024 zo bijzonder hebben gemaakt!
Over het Kinjer OLS Het Kinjer OLS is een jaarlijks evenement waarbij basisschoolleerlingen op een speelse manier kennismaken met de schutterstradities van Limburg. Het evenement vormt een belangrijk onderdeel van het OLS, dat een rijke historie kent en diepgeworteld is in de Limburgse cultuur.
Meer nieuws
Kinjer-OLS 2027 gestart met voorbereidingen
Na de winst van Schutterij St. Hubertus Ubachsberg tijdens het OLS 2026 in Melick, zijn inmiddels ook de eerste voorbereidingen voor het Kinjer-OLS 2027 gestart.
Belevingsdag zondag 5 september 2026 geannuleerd
De organisatie van de belevingsdag heeft besloten om de informatiebijeenkomst te annuleren wegens een gebrek aan belangstelling.
Cursus Commandant op de weg, Oude exercitie 2027
Bij voldoende deelnemers start op 28 februari de cursus 'Commandant op de weg, Oude exercitie’.
