Cursus voor aspirant-juryleden

Op dinsdag, 17 januari start een nieuwe reeks voor aspirant-juryleden. Alle lessen gaan door in MFC Don Bosco aan de Mgr. Savelbergweg 100 in Heel.

Vacature

De Oud-Limburgse Schuttersfederatie is altijd op zoek naar gemotiveerde, enthousiaste personen die het Limburgs, cultureel erfgoed een warm hart toedragen en die op hun manier een steentje willen bijdragen. En waarom dan niet als jurylid?

Zowel op het Oud-Limburgs Schuttersfeest als tijdens de bondsschuttersfeesten is het uitbreiden van het jurykorps zeer gewenst.

Dus kijk eens rond in uw kennissenkring: wellicht zijn er sympathisanten of geïnteresseerden die het leuk vinden om te fungeren als jurylid op een bondsschuttersfeest of misschien wel op het OLS...

Informatie

SAM_2444

Indien u vragen heeft over deze cursus, dan kunt u contact opnemen met met één van de cursusleiders:

  • Wim Hoenen via wim.hoenen@olsfederatie.com; of
  • Paul Hazen via paul.hazen@olsfederatie.com; of
  • Han van Deursen via han.van.deurssen@olsfederatie.com.

Indien u vragen heeft over de inschrijving, dan kunt u mailen naar beheerder.cursussen@olsfederatie.com.

Inschrijven

Leden van schutterijen kunnen inschrijven voor deze cursus via de secretaris van hun schutterij.
Niet-schutters kunnen inschrijven via deze link.

Andere cursussen

Benieuwd naar de andere cursussen die door de Oud-Limburgse Schuttersfederatie worden georganiseerd?  Neem dan hier eens een kijkje.
SAM_2257
auteur: SC

Oud limburgs schuttersfederatie

Meer nieuws

Kinjer-OLS 2027 gestart met voorbereidingen

Na de winst van Schutterij St. Hubertus Ubachsberg tijdens het OLS 2026 in Melick, zijn inmiddels ook de eerste voorbereidingen voor het Kinjer-OLS 2027 gestart.

Belevingsdag zondag 5 september 2026 geannuleerd

De organisatie van de belevingsdag heeft besloten om de informatiebijeenkomst te annuleren wegens een gebrek aan belangstelling.

Cursus Commandant op de weg, Oude exercitie 2027

Bij voldoende deelnemers start op 28 februari de cursus 'Commandant op de weg, Oude exercitie’.