Cursus Commandant Oude exercitie 2023/2024

Bij voldoende deelnemers start op 5 november de cursus ‘Commandant Oude exercitie’. Inschrijven kan via de secretaris van uw schutterij. Deze kan tot 28 oktober de aanmelding en betaling uitvoeren via de ledenadministratie.

De cursus ‘Commandant Oude exercitie’ bestaat uit vier niveaus: Beginner, Aspirant commandant, Commandant en Commandant- Instructeur. De inschrijvingscriteria voor deelname kunt u lezen in deze tabel.

Alle cursusdagen zijn op een zondag, van 08:45 uur tot 11:00 uur.  De eerste cursusdag is in Sporthal de Baneberg in Schaesberg aan de Banebergpassage 108 te 6371 HW Landgraaf.

Cursusdata

De cursusdata zijn:

  • 5 - 12 - 19 – 26 november;
  • 3 - 10 – 17 - 24 - 31 december;
  • 7 - 14 - 21 – 28 januari; en
  • 4 - 17 februari.

De effectieve cursustijd is van 9u tot 11u.

Informatie

Indien u vragen heeft over de cursus ‘Commandant Oude exercitie’, dan kunt u contact opnemen met de cursusleider:

  • Jack Duckers via jkh.duckers@me.com of 06 2162 8789.

Indien u vragen heeft over de inschrijving, dan kunt u mailen naar beheerder.cursussen@olsfederatie.com.

Benieuwd naar de andere cursussen die door de Oud-Limburgse Schuttersfederatie worden georganiseerd?  Neem dan hier eens een kijkje.

auteur: SC

Oud limburgs schuttersfederatie

Meer nieuws

Peter Willekens voorzitter OLS 2024 Nederweert

Op zaterdag 8 juli 2023 won Schutterij Sint Antonius Nederweert na een zinderende finale het Oud Limburgs Schuttersfeest in Born. Het zestal en de schutterij...

Receptie winnaars Oud-Limburgs Schuttersfeest

Bestuur en leden der Schutterij Sint Antonius Nederweert nodigen jullie van harte uit voor de receptie ter gelegenheid van het winnen van het Oud-Limburgs Schuttersfeest.

Basiscursus buksmeester 2023 volzet

Inschrijvingen voor de cursus van 2023 die niet kunnen worden geplaatst, worden automatisch op de reservelijst gezet of doorgeschoven naar de cursus van 2024.